Regulator:

×
CySEC

Skilling Ltd, is regulated by the Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) under CIF license No. 357/18

Continue
FSA

Skilling (Seychelles) Ltd, is authorized and regulated by the Financial Services Authority (FSA) under license No. SD042

Continue

Skilling został mianowany sponsorem Fulham F.C.
na sezon 2019/2020, logo firmy zostanie umieszczone z tyłu koszulki.

Drużyna Fulham stara się pozostawać dostępna dla swoich kibiców, co pokrywa się z naszą wizją uczynienia handlu łatwym i dostępnym dla wszystkich.

Londyn, Wielka Brytania, 1 sierpnia 2019: platforma handlu internetowego Skilling ogłosiła swoje mianowanie na sponsora z miejscem z tyłu koszulki oraz głównego partnera klubu z ligi EFL Championship, Fulham F.C., którą to funkcję będzie pełniła obok Adidasa i Dafabeta przez sezon 2019/2020.

A

Logo Skilling zostanie umieszczone z tyłu pierwszych koszulek meczowych na każdym meczu, marka będzie także eksponowana w widocznym miejscu na stadionie Craven Cottage oraz na kanałach cyfrowych i społecznościowych klubu.

Skilling to innowacyjna, skandynawska platforma z branży technologii finansowej, której celem jest ułatwienie handlu na rynkach finansowych i zapewnienie do niego dostępu każdemu, w przejrzystym i bezpiecznym środowisku.

Platforma handlowa Skilling została zaprojektowana tak, aby była łatwa w obsłudze dla początkujących oraz intuicyjna dla doświadczonych inwestorów. Mająca w sercu satysfakcję klienta platforma umożliwia użytkownikom handel ponad 800 instrumentami z rynku Forex i CFD, w tym parami walutowymi, kryptowalutami, indeksami oraz popularnymi towarami w bezpiecznym i intuicyjnym środowisku.

Sponsoring klubu Fulham F.C. to ważny kamień milowy dla firmy, która uruchomiła swoje usługi w Wielkiej Brytanii dopiero w tym roku.

Pavel Spirin, Dyrektor Marketingu w Skilling powiedział: „Gdy tylko zaczęliśmy rozmowy z Fulham F.C., szybko odkryliśmy, że dzielimy tę samą wizję. Fulham stara się być dostępny dla swoich kibiców, co pokrywa się z naszą wizją uczynienia handlu prostym i dostępnym dla wszystkich. Uwielbiamy ten klub, jego kibiców i bogate dziedzictwo.

Biorąc pod uwagę nasze plany na przyszłość – dążenie Fulham do powrotu do Premier League i nasze dążenie do wprowadzenia handlu dla mas – partnerstwo nie mogło nadejść w bardziej odpowiedniej chwili. Z niecierpliwością czekamy, dokąd zaprowadzi nas ono w nadchodzącym sezonie”.

Alistair Mackintosh, dyrektor generalny klubu Fulham F.C. dodał: „Jestem podekscytowany perspektywą współpracy naszego klubu piłkarskiego z firmą Skilling w nadchodzącym sezonie i mam nadzieję, że obu stronom uda się osiągnąć swoje cele. Biorąc pod uwagę znaczne podobieństwa między naszymi organizacjami, jestem przekonany, że partnerstwo będzie bardzo owocne dla obu stron”.